login / create account
Est
|Rus
0 Toodet 0,00 € Korv

Ostukorvis pole tooteid.

Määra langev suund
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
lehekülje kohta

Jonathan Adler on üks kuulsaimaid Ameerika disainereid ja ainulaadne eklektika meister. Tema ise määratleb oma stiili kui Modern American Glamour. „Ma tervitan disainis mistahes trende. Välja arvatud vast taksidermia – see tekitab kurbi mõtteid. Me elame ajastul, mille nimeks on „Kõik on lubatud”, ja see meeldib mulle. Nii et olge julgemad, eksperimenteerige. Segage uus ja vana, rohmakas ja peen. Moes on kõik peale traditsioonilisuse. Innustavad fotod tema isiklikest majadest ja müügipindadest, samuti mõned tema klientidest… →

Read More
14.03.2017 12:48
Posted in Blogi By hth hth

kollane värv interjooris

Kuidas muuta korteri interjöör heledaks, erksaks ja värskeks?  Kui on vaja rohkem päikest, siis lisage lihtsalt kollast.Värv mõjutab meid füsioloogiliselt, seepärast ei saa me alahinnata eluruumi värvi või värvikombinatsioonide võimsat mõju kohale, kus me tahame tunda end kaitstud ja õnnelikuna. Kollane värv kingib teile positiivseid psühholoogilisi omadusi, see on assotsiatiivselt seotud õnne loomise, optimismi ja kindlusega tuleviku suhtes. →

Read More
16.05.2016 23:48
Posted in Blogi By hth hth

Loft stiil

 

Ameerikast pärit loft-stiil, mis sündis, kuna tööstushooneid hakati eluasemeteks kohandama, muutus populaarseks möödunud sajandi keskpaiku. Originaalsuse tõttu sai sellest õige pea elitaarne stiil.

Stiil ise on individuaalne ja seetõttu unikaalne. Igaühel on õigus valida oma kujundusvariant, betoon- või tellisseinad, pastelsed toonid või, vastupidi, tume värvigamma. Antud stiili peamine omadus on ebasobivate asjade kokkusobitamine. Seepärast kasutatakse mitmesuguseid materjale: metalli, telliseid, betooni, klaasi, tekstiili ja puitu. Seinad võivad jätta mulje, otsekui oleksid need pärit möödunud sajandi mahajäetud tehasest, toad aga võivad olla täidetud kõige nüüdisaegsema tehnikaga.  

Read More
25.03.2015 18:54
Posted in Blogi By hth hth

 sektsioon antwerpen

Skandinaavia stiilis interjöör sinule. Kui sa hindad skandinaaviapärase disaini sarmi ja unistad trendikast ruumikast interjöörist, siis hakkad sa kindlasti jumaldama Antwerpeni Black Red White sarja mööblit. Originaalses värvikombinatsioonis kätkev funktsionaalsus, vormi lihtsus, peen elegants muudavad ruumi kergeks ja hubaseks.  

Read More
10.03.2015 22:05
Posted in Blogi By hth hth

Söögilaud linkoln

Loomulikkus ja lihtsus, lakoonilised vormid ja funktsionaalne disain. Skandinaavia stiilis, mis sündis 19. sajandi keskel Põhja-Euroopas, oli kõik suunatud niisuguse interjööri loomisele, mis oleks mugav ja kättesaadav igaühele.

Minimaalselt kaunistusi, maksimaalselt valgust. Selles stiilis on valdavad heledad toonid, just nimelt need võimaldavad visuaalselt suurendada isegi väikest ruumi. Mööbli jaoks kasutatakse peamiselt heledat lehtpuupuitu, kuigi kohtab ka kuuske ja mändi. Nende puiduliikide tekstuur ongi kogu kaunistus.  

Read More
11.02.2015 16:33
Posted in Blogi By hth hth

Toolid_diivanilaud_Vintage_stiil 

Nii nagu vein saab tõelise kanguse aastatega, nii omandab ka mööbel aja jooksul uue kõla.

Kerge kulumine, praod – need on justkui sajandite tolm kalli veini pudelil. Kõik, mida kasutatakse vintage-stiili loomiseks, on siia kandunud justkui möödunud sajanditest, veidi restaureeritud, kuid mitte rohkem. Nii kulunud värv lauaplaadil, väike pragu jalal kui kulunud pind on aja märgid ja demonstreerivad toote kvaliteeti. Täidab see ju sõltumata vanusest ikka veel edukalt oma rolli.  

Read More
22.01.2015 14:56
Posted in Blogi By hth hth

Kui unistate kaasaegsest interjöörist, tehke panus lihtsatele lahendustele ja maksimaalsele funktsionaalsusele. Uus sektsioon DRIFT BRW-lt kujutab endast ideaalset pakkumist kõigile, kes hindavad moodsaid, originaalseid ja samas igapäevases kasutuses ennast õigustavaid lahendusi.  

 
Read More
08.12.2014 15:57
Posted in Blogi By hth hth

 

Kui te otsustasite korraldada õhtuse furšeti, siis peate kindlasti mõtlema sellele, et teie külalistel oleks võõrastetoas mugav ja hubane. Selles aitab teid ratastel serveerimislaud, mis on suuteline mis tahes ruumi õilistama ja muutma interjööri luksulikumaks. Elegantne lauake loob meeldiva õhkkonna ning teie külalised peavad seda õhtut veel kaua hea sõnaga meeles.

 
Read More
07.10.2013 20:47
Posted in Blogi By Hth

 

Kaunis põrandanagi – hädavajalik mööbliese teie esikus. Just selle peenikestele õlgadele panevad teie külalised oma mantlid ja peakatted. Ning ka teie ise soovite koju tulles oma üleriietest kiiresti vabaneda. Ja siin ongi käepärast graatsiline kaunitar, kes on valmis esimesel nõudmisel oma haprad õlad teie käsutusse andma. Kompaktsetest mõõtmetest hoolimata on põrandanagi väga praktiline ning valmis mahutama terve kapitäie riideid. 

 
Read More
07.10.2013 20:44
Posted in Blogi By Hth

Kui te olete otsustanud oma korteri interjööri disaini muuta, siis kindlasti arvestage sellega, et värvilahenduse valik on raske ning vastutusrikas ülesanne. Vanusest, temperamendist, maitsest ja huvidest sõltuvalt on kõigi inimeste värvitaju erinev. Interjöör peab looma teie sisemaailmale vastava hubase ja harmoonilise ruumikeskkonna. 

 
Read More
07.10.2013 20:36
Posted in Blogi By Hth
Määra langev suund
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
lehekülje kohta

Contact Us

(000) 123.456.7890
(000) 123.456.7890

(000) 123.456.7890
(000) 123.456.7890

(000) 123.456.7890
(000) 123.456.7890

About Us

The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from "de Finibus Bonorum et Malorum" by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation by H. Rackham.

Facebook

Lorem ipsum...

Twitter

Lorem ipsum...