kollane värv interjooris tool Enzo

Ebatavalise kujuga kollane mööbel elutoas näeb elav välja ja annab interjöörile päikeselise õhkkonna. Mõnikord piisab vaid ühest kollast värvi mööbliesemest või mõnest aksessuaarist, et lisada interjöörile erksavärviline aktsent ja luua päikeseline meeleolu. Kollase värvi õige toon on selline, mis teile kohe meeldima hakkab. Ei tasu valida moodsat või eredat, sooja, populaarset, ükskõik millist kollast, kui see teile lihtsalt ei meeldi. Sellisel juhul ei ole tema positiivsed omadused teile lihtsalt nähtavad. Värvitoonid võivad olla igasugused: sidrunišerbeti kergest toonist kuni erksavärvilise päevalillekollase ja isegi happekollaseni.

kollane värv interjooris

Kollase värvi kasutamist interjööris peetakse üheks kõige edukamaks disainilahenduseks. Ja asi ei ole selles, et see on soe ja meeldiv värvitoon, vaid selles, et päikese värv loob harmoonilise sideme praktiliselt kõigi värvipaleti värvidega.

Ja mis kõige tähtsam: inimesed, kes valivad kollase värvi, on enesekindlad, teavad oma eesmärke ja on võimelised neid saavutama.

Kas olete kollast optimismi lisades valmis riskima?

Materjal Karen Hallerilt