Toolid loft

See on stiil, milles segunevad minevik ja olevik. Seepärast on siin koht nii metallvoodi kui vanade nahkkattega toolide jaoks, plasttoodete ja puitkummutite jaoks, klaasist läbipaistvate riiulite jaoks. Kusjuures kasutusjälgedega esemed üksnes rõhutavad antud stiili: hooletult värvitud mööbel, avatud riiulid, mis on paigutatud niššidesse – kõik see on loft'ile iseloomulik.

Interjööri tähtsaim element on diivan. Just nimelt sellele antakse keskne koht kompositsioonis. Üldse näeb see stiil ette suurt hulka istekohti, seepärast peab diivan olema suur, selle juurde võivad kuuluda tugitoolid, taburetid, otomanid, toolid, kusjuures need ei pea sugugi kõik olema ühes värvigammas. Erinevad faktuurid, vormid – kõik see on loft'i puhul täiesti lubatav. Peamine, et kõik oleks mobiilne.

Kusjuures mobiilsus ilmneb kõikjal: lauad on ratastel, toolid kerged ja kompaktsed. Isegi kui jutt on tööalast köögis, see tehakse saarena, mida on võimalik hõlpsasti nihutada.

Reeglina on nahkkate üksnes diivanil, kõik ülejäänud istekohad on lihtsamatest materjalidest. Kui see on plastmass, siis tingimata värviline, kui see on tekstiil, siis tingimata suure karjuva joonisega. Rombid ja ruudud on selles stiilis aktiivselt kasutusel.

Väljakutsuvad vormid, ebatavalised kooslused – kõik see on loft. Ergonoomilised toolid, mis justkui embavad su keha, mööbel, mille puhul puit on kokku sobitatud metalli, plasti ja tekstiiliga. Siin ei ole piiranguid. Piiranguid võib luua üksnes teie fantaasia või soov.